Yhteystiedot

Pro Sonic Oy

Martinkyläntie 43,
01720 Vantaa

Tarjoamme monipuoliset ratkaisut

Mika Sundström

AV-Asennukset / COO

+358 500 704 868
sumppi@prosonic.fi

Petteri Airaksinen

Projektipäällikkö

040 657 66 11
petteri.airaksinen@prosonic.fi

Katarina Kapiainen

HR ja taloushallinto

katarina.kapiainen@prosonic.fi

Matthew Starkie

AV- asennukset

matthew.starkie@prosonic.fi

Markku Virtanen

AV- asennukset

050 550 1891
markku.virtanen@prosonic.fi

Janne Nieminen

Ylläpito ja huolto

0400 422 043
janne.nieminen@prosonic.fi

Kari Pelttari

Myynti / Sales

+358 50 374 3229
kari.pelttari@prosonic.fi

Arto Talme

Myynti / Sales

+358 40 521 6868
arto.talme@prosonic.fi

Markku Rasijärvi

Toimitusjohtaja / CEO

+358 40 488 9262
markku.rasijarvi@prosonic.fi

Monipuolisia ratkaisuja - Helppoja käyttäjälle!

IoT eli esineiden internet on yleistynyt myös AV-ratkaisuissa. Esitystekniikka kehittyy jatkuvasti monipuolisemmaksi ja IT integroituu erilaisiin kuvan- ja äänentoistojärjestelmiin sekä ohjausjärjestelmiin. AV -kalusteilla voidaan tehdä teknisistä ratkaisuista osa sisustusta. Meidän ammattitaitoamme on rakentaa räätälöiden laadukkaista komponenteista monipuolisia ja monimutkaisiakin ratkaisuja ja luoda siten järjestelmiä, joiden käyttäminen on sinulle helppoa!

Monipuolisia ratkaisuja - Helppoja käyttäjälle!

IoT eli esineiden internet on yleistynyt myös AV-ratkaisuissa. Esitystekniikka kehittyy jatkuvasti monipuolisemmaksi ja IT integroituu erilaisiin kuvan- ja äänentoistojärjestelmiin sekä ohjausjärjestelmiin. AV -kalusteilla voidaan tehdä teknisistä ratkaisuista osa sisustusta. Meidän ammattitaitoamme on rakentaa räätälöiden laadukkaista komponenteista monipuolisia ja monimutkaisiakin ratkaisuja ja luoda siten järjestelmiä, joiden käyttäminen on sinulle helppoa!

Katso toteuttamiamme ratkaisuja

Musiikkitalo – teatterit – auditoriot – pääkonttorit neuvotteluhuoneet – kirkkoäänentoistot – sairaalavalvomo – tehdasvalvomo